• 2023/2024

Składamy podziękowania dla Pana Wiesława Jarosza, Pana Jana Urygi i Pana Pawła Rośka za przewóz materiałów i zamontowanie dwoje drzwi na strych.

Składamy podziękowania dla Pana Wiesława Jarosza i Pana Jana Urygi za założenie tablic i zamontowanie rynien na szkole.

2021/2022

Składamy podziękowania dla Pań Marty Goryl, Zofii Jarosz i Beaty Lipińskiej za pomoc przy organizacji XXVI Międzygminnego Konkursu Recytatorskiego.

Składamy podziękowania dla rodzin Rośków, Jaroszów, Bednarków, Urygów i Pociechów za prace rozbiórkowe przy szkole.

Składamy podziękowania dla Państwa Gwiżdżów za przewóz uczniów na Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych w Podegrodziu.

Składamy podziękowania dla Państwa Gwiżdżów za przewóz uczniów na Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych w Łososinie Dolnej.

Składamy podziękowania dla panów Pawła Pawłowskiego i Pawła Orzechowskiego za prace związane z wymianą wykładziny na sali oddziału przedszkolnego.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Dziedzic za poprowadzenie zajęć dla kl 0.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Gwiżdż za pomoc w przygotowaniu "DNIA GALARETKI"

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Orzechowskiej oraz Pani Beacie Lipińskiej za pomoc w przygotowaniach do "DNIA BABECZKI"

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Dziedzic za pomoc w przygotowaniach ozdób na choinki wokół gminy.