• Lekcja powtórzeniowa z chemii klasa 8

• Lekcja powtórzeniowa z chemii klasa 8 - podczas lekcji został wykorzystany aparat fotograficzny zakupiony w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości".

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 1 września wszyscy uczniowie zjawili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Na początek uczciliśmy pamięć o wydarzeniach i bohaterach II Wojny Światowej krótkim przedstawieniem przygotowanym przez uczniów i Panią Agnieszkę Wronę, potem wystąpili pierwszoklasiści  pod opieką Pani Joanny Orzechowskiej. Dzieci zapewniły, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę. Tym samym zostali oni przyjęci do społeczności szkolnej składając ślubowanie. Pani Dyrektor Danuta Bednarek dokonała uroczystego pasowania pierwszaków na uczniów. Dzieci otrzymały legitymacje, pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki od nauczycieli i rodziców. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim naszym uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy. Nauczycielom i wychowawcom – nowatorskich, kreatywnych działań oraz wielu sukcesów w pracy zawodowej. Rodzicom - owocnej współpracy ze szkołą, która warunkuje dobre efekty wychowawcze, a pracownikom szkoły – spokoju i zadowolenia z wykonywanej pracy.

"Chcesz być, kim marzysz? To się ucz.
            W ten sposób nie zginiesz w tłumie.
            Nauka to potęgi klucz:
            Moc ma ten, kto dużo umie".

• Grupa teatralna "OD JUTRA" w przedszkolach

• Grupa teatralna„ OD JUTRA”, działająca w naszej szkole pod opieką polonistki pani mgr Bożeny Szkarłat, postanowiła pokazać swoje zdolności artystyczne w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ujanowicach oraz w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Łososinie Dolnej. Swoje umiejętności zaprezentowali w przedstawieniu pt. „ Księżniczka na ziarnku grochu”. Aktorzy występowali przed publicznością kl. 0, I – III oraz przed przedszkolakami. Wszystkie dzieci były zachwycone bajką , nagrodzili aktorów gromkimi brawami oraz słodyczami.Grupa teatralna„ OD JUTRA”, działająca w naszej szkole pod opieką polonistki pani mgrBożeny Szkarłat, postanowiła pokazać swoje zdolności artystyczne w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Ujanowicach oraz w Przedszkolu Bajkowa Kraina w Łososinie Dolnej.Swoje umiejętności zaprezentowali w przedstawieniu pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.Aktorzy występowali przed publicznością kl. 0, I – III oraz przed przedszkolakami.Wszystkie dzieci były zachwycone bajką , nagrodzili aktorów gromkimi brawami oraz słodyczami.

Poniedziałek 20.05.2024