PIŁKA NOŻNA -6 GMINNE ZAWODY SPORTOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KATEGORIA DZIEWCZĄT
Dnia 13 kwietnia 2023 r. odbyły się Gminne Zawody Sportowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szkole Podstawowej w Witowicach Dolnych.
Drużyna Dziewcząt zajęła
I miejsce !!!
Co daje nam awans na zawody POWIATOWE !!!
Drużyna dziewcząt
1.Patrycja Jarosz
2.Karolina Rosiek
3.Magdalena Pawłowska
4.Julia Firlej
5.Martyna Goryl
6.Aneta Rębilas
7.Justyna Orzechowska
OPIEKUN
mgr Agata Zielińska
1
POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KATEGORIA CHŁOPCÓW W PŁYWANIU
Dnia 09 MARCA 2023 r. odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe Igrzyska Młodzieży Dzieci w Chełmcu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
1. SZYMON GWIŻDŻ KL VIII -styl dowolny
2. ALEKSANDER GWIŻDŻ KL. VII -styl dowolny
3. KACPER OLCHAWA KL. VI -styl grzbietowy
CHŁOPCY ZAJELI
IVmiejsce !!!
OPIEKUN
mgr Agata Zielińska
PIŁKA RĘCZNA GMINNE ZAWODY SPORTOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KATEGORIA DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW
Dnia 27 lutego 2023 r. odbyły się Gminne Zawody Sportowe Igrzyska Młodzieży w Szkole Podstawowej w Gródku n/Dunajcem. Nasza szkoła była organizatorem zawodów.
Drużyna dziewcząt zajęła
V miejsce !!!
Drużyna dziewcząt
1.Patrycja Jarosz
2.Karolina Rosiek
3.Magdalena Pawłowska
4.Julia Firlej
5.Martyna Goryl
6.Aneta Rębilas
7.Justyna Orzechowska
OPIEKUN
mgr Agata Zielińska
PIŁKA NOŻNA-HALOWA MIĘDZYGMINNE ZAWODY SPORTOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KATEGORIA DZIEWCZĄT
Dnia 5 października 2022 r. odbyły się Międzygminne Zawody Sportowe Igrzyska Młodzieży w Szkole Podstawowej w Brzeznej.
Drużyna dziewcząt zajęła
IV miejsce !!!
Drużyna dziewcząt
1.Patrycja Jarosz
2.Karolina Rosiek
3.Magdalena Pawłowska
4.Julia Firlej
5.Martyna Goryl
6.Aneta Rębilas
7.Justyna Orzechowska
OPIEKUN
mgr Agata Zielińska
2
PIŁKA NOŻNA-HALOWA GMINNE ZAWODY SPORTOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KATEGORIA DZIEWCZĄT
Dnia 3 października 2022 r. odbyły się Gminne Zawody Sportowe Igrzyska Młodzieży w Szkole Podstawowej w Rąbkowej.
Drużyna dziewcząt zajęła
I miejsce !!!
Co daje nam awans na zawody Międzygminne!!!
Drużyna dziewcząt
1.Patrycja Jarosz
2.Karolina Rosiek
3.Magdalena Pawłowska
4.Julia Firlej
5.Martyna Goryl
6.Aneta Rębilas
7.Justyna Orzechowska
OPIEKUN
mgr Agata Zielińska
Godziny dzwonków
Piątek 10.05.2024