• Wakacje tuż tuż...
          • Wycieczka na lotnisko

• 28 marca uczniowie klas młodszych udali się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej. Na lotnisku czekał na nas pan kierownik i pan mechanik, który jednocześnie był pilotem i z wielkim zaangażowaniem dzielił się z nami swoją wiedzą konieczną do realizacji pasji jaką jest lotnictwo. Każdy z nas usiadł za sterami szybowca i choć przez chwilę poczuł jak to jest sterować prawdziwym samolotem. Na koniec wycieczki z wielką radością nakarmiliśmy daniele, których hodowla jest tuż przy hangarach.

• Solidarni z Ukrainą

• Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przynieśli do szkoły dary dla uchodźców z Ukrainy. Udało nam się zebrać bardzo wiele produktów w tym koce, śpiwory, karimaty, środki czystości, środki higieniczne, środki przeciwbólowe, środki odkażające, opatrunki, bandaże,  żywność w długiej dacie przydatności, pieluchy dla dzieci, pieluchy dla dorosłych i wiele innych.

Dary te zostały przekazane dla ks. Wojciecha Bukowca, pochodzącego ze Żmiącej, a obecnie przebywającego w miejscowości Stryj na Ukrainie. Dzięki okazałej pomocy ks. Wojciech będzie mógł pomoc swoim parafianom.

Zdjęcia można obejrzeć w galerii :)

Piątek 01.07.2022